נשירת שיערבאופן נורמלי נושרות כל יום 80-60 שערות בממוצע מראשנו.מאידך שיערות אחרות מתחילות את צמיחתן בכל יום.
 
מחזור חיי השערה מורכב מתקופת צמיחה של שנתיים עד שש שנים , לאחר מכן השערה נושרת, ובמקביל צומחת שערה אחרת במקומה. קצב צמיחת השיער נע בין 8-13 מ"מ בחודש . ובכל זמן נתון  %15 מהשיער נמצא בתקופת מנוחה של לפני נשירה, אלו הן השערות אשר אנו מוצאים על המסרק או בכיור. כמובן שצריך להיות שיווי משקל בין השערות הנושרות לבין אלו שנוצרות מחדש. אם מספר השערות הנושרות עולה על אלו שנוצרות נבחין בהידלדלות השיער .(הטענה שלא נבחין בהידלדלות כזו לפני אשר נפסיד %30 משיער ראשנו).

נשירת שיער
רפואה ונשירה
הרפואה הקונבנציונאלית לא מגדירה נשירת שיער כמחלה לכן, תוצאות הבדיקות בדיקות דם המקובלות על רופאים יכולות להיות לא מספיק טובות בשביל שיער, הסבר מורחב רפואה ונשירה.

 
גורמים עיקריים לנשירה
גומים עיקריים לנשירה מחולקים לשתיים: גורמי הנשירה לגבר והם  ב99% מהמקרים הם בעיה תורשתית שנגרמת מההורמון הגברי הטסטוסטרון להסבר מדויק נשירה אצל גברים.
גורמי הנשירה העיקריים אצל אישה הם: לידה, דיאטה חזקה או לא מבוקרת, לחץ נפשי, חוסר איזון הורמונאלי, ולהסבר מדויק על כל גורם ומה הם ההשפעות שלו ניתן לקרוא בנשירה אצל נשים.

איך לבדוק אם יש נשירה
 אם את מרגישה ששיערך חלש או נושר,את מוזמנת למלא את השאלון של הייר ביוטי ולפי התשובות שתבחרי, המערכת תזהה את בעיית שיערך ותתן לך פתרון שישפר את מצב השיער ויטפל בנשירה. שאלון נשירה.
Blacknet.co.il - בניית אתרים