תספורות שיער

ישנם נשים שחושבות  שאורך מסוים לא מתאים להן, לכן בוחרות להישאר עם אותו אורך ולא לשנות?האמירה שלנו היא, בכל אורך ישנם מספר ניכר תספורות שמתאימות לך, אך יש להתאים את התספורת למבנה פנים שלך.
 
מבנה פנים לתספורות 

לכן בחרנו לתת על קצה המזלג סוגי מבנה פנים, ומה הם התספורות שמתאימות להם:
פנים בצורת לב: heart
מה שידוע על מבנה פנים זה, הוא דק בצד הסנטר מה שגונב את ההסתכלות שלנו מהעיניים שהם הדבר החשוב ביותר בפנים, כדי להבליט את העיניים יש לבחור בתספורות עם פוני בקוו הגבות, ודירוג נפוח בצד הסנטר, ובכך נעביר את הדגש מהצד התחתון של הפנים את הצד העליון שהוא העיניים.
פנים עגולות: round
לפנים עגולות מומלץ לבחור תספורות עם אורך בצד הקדמי, כדי לתת הרגשה של אורך לפנים, וחשוב לא לבחור בתספורות עם קוו חד על הלחיים או בצד הסנטר מה שעלול להגדיל את הפנים וזה לא מתאים לפנים עגולות, ובסוף בעניין הפוני לרוב לא מומלץ פוני קדמי קצר למעט במקרה של שיער ארוך הפוני יכול להיות מעניין.
פנים ארוכות: diamond/ oblong
אם הפנים ארוכות, מומלץ לתת נפח לשיער בצד הלחיים, והתספורות המומלצות הם שיש בהם דירוגים הצד הלחיים, ופני מה שנותן מסגרת עגולה לפנים, וגם שיער תלתלים פרוע מאוד הולם מבנה פנים ארוך. ובסוף חשוב לציין שלפנים ארוכות עדיף שיער קצר עד בינוני ולא מומלץ שיער ארוך.
 
פנים מרובעות : square
פנים אלה הם שבולט בהם עצמות מעל הלחיים ומתחתיהם, לפנים אלו יש עוצמה רבה והייתי בוחר בתספורות עם קווים ישרים, כדי להעצים אותם עוד יותר, ולמי שרוצה דפקה לעדן את המראה יש לבחור בתספורות מדורגות עם אורך בינוני.

המלצה כללית:
בתספורות כל בכל עיצוב אחר ישנם הרבה דברים יפים, אך הסוד הוא בשינוי, אי אפשר להיות עם אותה תספורת זמן רב, לא משנה כמה התספורת יפה, בסוף תהיה משעממת.

 

מי שקרא כתבה זו, התעניין גם בכתבות אלו

 

Blacknet.co.il - בניית אתרים