תוספות שיער

תוספות שיער

הסיבה שתוספות שיער תפסו כל כך הרבה כוח בשנים האחרונות היא, האיכות של השיער שהצליחו להגיע אליו לאחרונה, וסיבה שנייה היא השינוי המהיר שתוספות שיער מחוללים במראה, תוך כמה שעות יש לך שיער שלא חלמת עליו כל החיים, כמה שאת מנסה לטפל בשיער הוא אף פעם לא יכול להגיע לרמה שאת יכולה להגיע אליה בעזרת תוספות שיער.
איך לבדוק תוספת שיער 
דברים שיש לשים אליהם לב כאשר בוחרים תוספות שיער, הם:
1. מה הוא האורך האמיתי של תוספות השיער:
כאשר עושים הארכת שיער מוכרים לנו שיער אשר רק הקצוות שלו ארוכים ושאר השיער הפנימי קצר, חשוב לבדוק שכל קבוצת השיער או רובן ארוכים באמת.
2. אם זו הלחמה, לבדוק את נקודות ההלחמה:
יש לבדוק אם נקודת ההלחמה עצמה עבה או דקה, ההלחמה הכי קטנה שיש היום היא ההלחמה של חברת היירדרימס, והיא בעובי של גפרור. אז עלייך לבדוק שאותה הלחמה דקה מספיק  כדי שלא תפריע לך בזמן שינה. צריך לתאר לעצמך שיש לך לפחות 50 כאלו בראש.
3. לבדוק את איכות השיער:
נכון שאיכות השיער הוא הדבר הכי חשוב, אך צר לנו אין שיטה פשוטה ללקוח לבדוק את השיער, והסיבה היא:
אותו שיער של תוספת כמעט ולא משנה מה האיכות שלו הוא עובר מעטפת סיליקון, ואז מרגישים את השיער משי.כדי לקבל תוצאה אמיתית יש לחפוף את השיער כמה פעמים ולנסות לצבוע אותו, ורק אחר כך לבדוק אם הוא באמת טוב או שעבדו עלינו, ושיטה זו בוודאי שאינה אפשרית בתור לקוח, לכן השיטה היא:
לבדוק את הדברים שהזכרנו לעיל, אם תוספת השיער כולה באותו אורך, וההלחמה מאוד קטנה, והשיער ארוז בצורה איכותית, אז סביר להניח שהמוצר טוב.

ועוד שיטה לבדוק היא ללכת למעצב שיער שבאמת יש עליו המלצות, שיהיה אמין.


סוגים של תוספות שיער

Microlines עיבוי שיער לשיער דליל
תוספות שיער הלחמה
תוספת שיער QUIKKEIS
תוספות שיער טרייסים
תוספות שיער קליפסים
תוספות שיער המתחברים לקוקו
תוספות שיער חרוזים
 
Blacknet.co.il - בניית אתרים