שיער טבעי
הפורטל לבריאות ויופי השיער
דף הבית     ?מי אנחנו     יצירת קשר     פינת המומחים

פתרונות להארכת שיערשיער טבעי 

השגת שיער טבעי הינה משימה לא קלה, ולכן מחירו יקר בהתאם, ישנם שתי סוגי שיער טבעי, שיער טבעי אירפאי שאיכותו מאוד גבוה, ושיער טבעי אסיאתי שמוגדר כפחות איכותי.

1.שיער אסיאתי
 
2.שיער אירופאי
 
1.שיער טבעי אסיאתי: שיער טבעי אסיאתי הוא שיער יחסית זול מהסיבה שהוא נאסף בכמויות דרך המנזרים, והשיטה היא: ישנו הרגל תרבותי אסיאתי שבחורה לפני החתונה צריכה להתספר ולמסור את שערה למנזר, וכך נצבר המון שיער במנזרים שנמכר בסופו של דבר לאותם יצרני תוספות שיער. ושיטה שנייה לאיסוף שיער אסיאתי היא שיטת הרווח שבחורות מוכרות את השיער, שיטה זו מקובלת בסין.
 
וסיבה שנייה ששיער טבעי אסיאתי נקרא פחות איכותי משיער אירופאי היא: אותו שיער אסיאתי שנאסף, מועבר למפעלי יצור התוספות אשר בתהליך הייצור שלהם מכניסים אותו לאמבטיות הבהרה קלה לשינוי צבע כדי לקבל את כל הצבעים הרצויים, מה שגורם לפגיעה קלה בשיערה, וזו היא הסיבה העיקרית, להורדת איכות השיער. 
 
2. שיער טבעי אירופאי:  דרך האיסוף של השיער הטבעי האירופאי היא שמייקרת אותו, השיטה היא קניית השיער מבחורות שמסתפרות , אבל מה שמייחד שיער זה שהוא מגיע מלכתחילה בצבעים בהירים מה שלא מצריך את החברות לשנוי צבעו, וכך השערה נשארת טבעית ובאיכות מאוד גבוה.
 


ייעוץ
מקצועי
בחסות
את מחפשת פתרון לבעיה מסוימת?
חפשי כעת לפי טקסט חופשי


X

 

נשמח לעזור!

במידה ונוכל לעזור, אל תהססי לפנות אלינו.

עעע
נשמח לענות לשאלות
Blacknet.co.il - בניית אתרים