נשירה אצל נשים
הפורטל לבריאות ויופי השיער
דף הבית     ?מי אנחנו     יצירת קשר     פינת המומחים

פתרונות לנשירת שיערנשירה אצל נשים

מה הם הגורמים לנשירה או דלילות תלתלים, ואיך לחזק את השיער ולהחזיר את התלתלים?

נתחיל בסיפור שכיח ביותר על דלילות תלתלים!
התלתלים דלילים או נושרים, בהתחלה אנחנו אומרות "לא משנה הרי יש לי המון שיער יהיה לי קל יותר לטפל בו", נכנסים לשאננות..., ופתאום בוקר אחד מרגישים שאין מספיק שיער!
ואז שלב הראשון התלתלים בחלק העליון של הראש נעשים דלילים ובלי נפח ובשלב השני התלתלים באותו חלק עיליון הופכים להיות תלתלים דלילים וחלקים יותר.
שלב שלישי לרוב אנחנו מתחילות לעשות פן בפוני ולאט לאט כבר אי אפשר לצאת בלי פן כי הפוני כבר לא חלק ולא תלתלים, הוא כבר איזה צורה של נפח לא מוגדר וכאן מתחיל הסיפור.

נשירת שיער אצל נשים 

10 הגורמים לדלילות תלתלים

1.חומרים אגרסיבים
חומרים אגרסיבים כמו צבעים באיכות ירודה שפוגעים בקרקפת:לרוב הצבעים שאנחנו צובעות לבד מכילים חומרים כימים חזקים, כדי שיהיה להן כוח לכסות את שיער השיבה בקלות. כמובן לא כל הצבעים הן באיכות ירודה אבל אם יש נשירה עדיף לצבוע בצבעים עם פחות כימיקאלים כמו צבעים אורגנים ואו בלי אמוניה.

2.. תזונה לא בריאה

ניתן לראות כתבת תזונה לשיער בריא.
 3.שתיית מים
מים מהווים כ60% מגוף האדם, וכדי שנקבל מינירלים וויטאמינים לשורשי שיער, הדם צריך לעבור דרך נימים זעירים מאוד, ואם אין מספיק מים בגוף נימים אלו מתייבשים וכך השיער מתחיל להיחלש, והשיער הופך להיות דליל.
4.חפיפת השיער
יש לחפוף את השיער כדי לנקות את הקרקפת ולפתוח את נקבוביות העור ולתת חמצן לשורשי השיער.
שאלה שכיחה: כל כמה ימים צריך לחפוף?
5.שמפו באיכות ירודה
אם משתמשים בשמפו באיכות ירודה הוא יכול להכיל כמויות של חומרים כימים שעם הזמן יכולים לפגוע בקרקפת, ולגרום לדלילות שיער.
6.חומרים בקרקפת
לרוב מתולתלות שמות כמויות של חומרים בשיער, הכוונה פה היא לנסות שהחומר יהיה באיכות טובה. ולדאוג לא לשים על עור הקרקפת כדי לא לחסום את נקבוביות העור ולגרום לדלילות שיער.
7.אורך שיער מעל הנורמה.
שיער ארוך זה יפה, אבל בגילאים מסוימים שורשי השיער לא יכולים לשאת עומס יתר על המידה, שיער ארוך מעמיס על שורשי השיער, וגורם עיקרי לשיער דליל.
8.לידות, בלי לחזק את השיער
לאחר הלידה ישנה נשירה טבעית, לאחר שישה חודשים מתחילת הנשירה (אם הנשירה לא הפסיקה לבד), צריך לדאוג לחזק את שורשי השיער כדי שיחזרו למצבם הטבעי ולא יהיה מצב כרוני של חולשה בשיער.
9.שאננות וסקפטיות לטיפול
תמיד להיות עם יד על הדופק אם יש נשירה מעל חודש חודשיים לדאוג לחזק את השיער, ככל שעוזבים את הנשירה יותר זמן כך יותר קשה לטפל. ישנן מקרים של נשירה גנטית, גם במקרים אלה אפשר לטפל, רק שאופן הטיפול הוא שונה, ויש צורך לתחזק את הטיפול פעם בחודש.
10.בעיות הורמונאליות
עיקר בעיות אלו הן המנופאוזה שקוראת בגיל מסוים, במקרה זה, יש לשמר את השיער דרך טיפולים עד שעוברים את התקופה.
11.החלקות שיער
לצערנו ישנן המון בנות שמפחדות מהחלקה בגלל הנשירות , זה לא אמור להיות קשור כי בהחלקה לא נוגעים בעור הקרקפת אבל מי שרגישה וזה גרם לה לנשירה ניתן לשלוח לנו הודעה דרך הצור קשר נתשאל מה סוג השיער והקרקפת ונתאם לה חומר לטיפול.

שיטות טיפול לשיער דליל

1.לעשות בדיקת דם לראות מה הם חוסרי הויטמינים והמינירלים ולנסות לקחת תוספי תזונה לטיפול בחוסר הספציפי.
2.
לבקר מומחה שיער לבדיקה יסודית של מצב הקרקפת והוא ייתן לך מענה, מומחה זה אומר רופא עור שמבין בשיער ואין הרבה כאלו (צר לי שאני אומר כך, אבל מנסיון לרוב הרופא יגיד לך לקחת מינוקסי, ו/או ימשוך בשיער ויגיד לך אין כלום תלכי הביתה הרי "את לא חולה"),פתרון אחרלגשת למומחה נשירת שיער באיזור מגורייך, או את יכולה לבקר אצל מומחה נשירת השיער ב "דניאל המומחים לתלתלים", לנו יש מומחה נשירת שיער עם ניסיון של 20 שנה עם הוכחות בשטח (צור קשר למומחה נשירה)  ו/או את כמובן יכולה לחפש בגוגל נשירת שיער וללכת למומחה נשירת שיער במקום אחר, העיקר עדיף לטפל בבעיה מאשר לעזוב את הבעיה אשר יכולה להתפתח לקרחות.ייעוץ
מקצועי
בחסות
את מחפשת פתרון לבעיה מסוימת?
חפשי כעת לפי טקסט חופשי


X

 

נשמח לעזור!

במידה ונוכל לעזור, אל תהססי לפנות אלינו.

עעע
נשמח לענות לשאלות
Blacknet.co.il - בניית אתרים