תוספות שיער מתולתל
הפורטל לבריאות ויופי השיער
דף הבית     ?מי אנחנו     יצירת קשר     פינת המומחים

פתרונות לשיער מתולתלתוספות שיער מתולתל

כאשר מתולתלת רוצה להאריך שיער, היא נתקלות בבעיה!
רוב המספרות לא רוצות להתעסק עם תוספות שיער מתולתל, למה:
תוספות שיער מתולתל
תוספות שיער מתולתל

מה שלא כולם יודעים הרבה יותר קשה לבצע תוספות שיער לשיער מתולתל מאשר לבצע תוספות שיער לשיער חלק!!למה?

כדי להתעסק עם תוספות שיער מתולתל, המספרה צריכה להחזיק מלאי תוספות שיער מתולתל, מסוגים וגדלים שונים, תלתלים מקורזלים, תלתל גלי, תלתל סגור,
וישנם מצבים שיש לבצע סלסול לתוספת כדי להתאים אותה לתלתל של הלקוחה, בקיצור העניין מסורבל, לעומת זאת כדי להתעסק עם תוספות שיער לשיער חלק,
אין צורך במלאי גדול, לכולם יש את אותו סוג שיער פשוט שיער חלק וזהו. ההבדל היחיד בשיער חלק יכול להיות בצבע, לכן רוב המספרות מעדיפות לא להתעסק עם תוספות לתלתלים.
 
דברים שיש לשים אליהם לב כאשר בוחרים תוספות שיער מתולתל, הם:
1. מה הוא האורך האמיתי של תוספות השיער:
כאשר עושים הארכת שיער מוכרים לנו שיער אשר רק הקצוות שלו ארוכים ושאר השיער הפנימי קצר, חשוב לבדוק שכל קבוצת השיער או רובן ארוכים באמת.
2. שהתוספות שיער מתאימות לתלתלים שלך משתי בחינות:
א.  Sהתלתל: שהגל של תלתל התוספת מתאים לתלתלים שלך, ניתן לקחת תלתל עם גל קצת יותר פתוח ולסגור אותו עם דפיוזר אבל השינוי בגל צריל להיות מינימלי.
ב.  קרזול התלתל: אם השיער שלך מקורזל אזי עלייך לבחור תוספות שיער מתולתלות ומקורזלות ואו לבצע פתיחת תלתלים לשיער הטבעי שלך כדי שיתאים לתוספות השיער.
3. כמות השיער: כמות השיער שאנחנו מוסיפים צריכה להיות מספיק גדולה, מעל 50 נקודות, כי שיער תלתלים נוטה להתנפח ואז אם לא נשים כמות לא מספיקה יראו את ההבדל בין השיער הטבעי לבין התוספות.

מתי מומלץ לבצע תוספות לשיער מתולתל
1. כאשר אין מספיק נפח בשיער, והתלתל הטבעי לא מקורזל, המצב הזה הוא אידיאלי לתוספות שיער, מוסיפים מספר מועט יחסית של תוספות, והשיער נראה מלא ונפוח.
2. אם את מנסה להאריך את התלתלים הטבעיים שלך, והם לא אורכים, אזי, שיטת התוספות שיער מתולתל היא השיטה האידיאלית עבורך, תוך שעתיים את מקבלת מראה שלא הצלחת להגיע אליו תוך שנים של הארכת שיער.
מתי לא מומלץ לבצע תוספות שיער מתולתל
כאשר השיער מאוד מקורזל, במקרה הזה עדיף לפתוח את התלתל, ורק אז לבצע את התוספות. הסיבה לכך נובעת מעניין הקרזול, השיער, שיער מקורזל גורם להמון קשרים עם תוספות השיער, מה שמקשה עלייך בטיפול היום יומי.

שיטות להארכת שיער מתולתל
1. שיטת תוספת קוקו: בה אנחנו מחברים שיער סינטטי מוכן, לתוך שיערנו  האסוף בצורת קוקו. שיטה קלה לסידור יום יומי, אך שיער זה לא ניתן לשינויים כמו פן צבע וכן הלאה כי הוא סינטטי ונשרף מחום ופעולות כימיות. מומלץ לראות וידיו לתוספת קוקו בתחתית הדף
2. שיטת הקליפסים: בשיטה זו מגיעה קבוצה של שיער תלתלים המחוברת לקליפסים, שבעזרתם אנחנו מתחברים לשיער, סוג תוספות זה מגיע גם סינטטי שלא ניתן לשינוי ויש כאלו גם טבעיים שניתנים לשינוי כמו צבע ופן.
3.שיטת ההלחמה: בה מלחימים שיער טבעי לשיער הקיים, שיטה זו הרבה יותר מכובדת אך גם יקרה יותר.
איך מלחימים: השיער מגיע בצורת תלתלים מוכן או עושים לו סלסול בהתאם לשיער שלך, ואז בעזרת מלחם מיוחד מחברים בין שיערך לבין שיער התוספות, שיטה זו מחזיקה בין ארבעה לשישה חודשים ולאחר תקופה זו עליך לחזור למעצב השיער כדי להוריד את התוספות ולחבר אותם מחדש יותר קרוב לשורש. 
 
איך מטפלים בתוספות שיער מתולתל
1. חפיפה: חשוב לחפוף את השיער בצורה אופקית או עמודית הכוונה היא כאשר משפשפים את הקרקפת עם הידיים הפעולה צריכה להיות בצורה אופקית או עמודית ולא מעוגלת כי צורת העיגול עושה קשרים לתוספות.
2. חום: אין להשתמש במחליק או ביביליס בשורשי ההלחמה.
3. שיער תלתלים נוטה לעשות קשרים, יש לשים לב לפתוח את הקשרים בידיים כדי שלא יתחברו יחד ויעשו קשרים, וזה נעשה בזמנכם החופשי למשל מול הטלוויזיה לשים יד בשורשים ולפתוח אותם.
4. סיליקון: לא לשים סייקון או קרם בשורשי ההלחמה.
למי מתאימה ההארכה: שיטה זו מתאימה לכל מי שרוצה להאריך את השיער ולא מצליחה, או שיש לה שיער דליל ורוצה יותר מלא או שפשוט לא רוצה לחקות שנים עד שיארך לה השיער.


ייעוץ
מקצועי
בחסות
את מחפשת פתרון לבעיה מסוימת?
חפשי כעת לפי טקסט חופשי


X

 

נשמח לעזור!

במידה ונוכל לעזור, אל תהססי לפנות אלינו.

עעע
נשמח לענות לשאלות
Blacknet.co.il - בניית אתרים