החלקה יפנית יתרונות וחסרונות
הפורטל לבריאות ויופי השיער
דף הבית     ?מי אנחנו     יצירת קשר     פינת המומחים

פתרונות לשיער חלקהחלקה יפנית

 האם כדאי לעשות החלקה ולהיפטר מכל הבלגן הזה של לסדר שיער כל יום,אבל מה הם חסרונות אשר לא מספרים לי עליהן  זו שאלה שכל בחורה שואלת את עצמה לפני שהיא מחליטה לעשות החלקה? 
 
הסבר כללי
 
החלקה יפנית היא שיטה אשר פותחה לראשונה על ידי חברה יפנית, ומה שמאפיין שיטה זו שיש לה את היכולת להפוך כמעט כל סוג שיער למבריק וחלק כמו שיער יפני ומכאן הגיע שמה של ההחלקה. ומידע קטן ביפן עושים המון החלקות כדי שהשיער שלהם יהיה יותר חלק ולא נפוח.
 

איך עושים החלקה יפנית: 

בשלב הראשון חומרי ההחלקה חודרים אל תוך השערה ופותחים את הקשרים של השערה, והשלב הזה חשוב מפני שאם לא נפתחו כל הקשרים כראוי השיער לא יהיה חלק מספיק ויישאר עם קצת גלים.ולאחר מכן מחליקים את השיער בעזרת מחליק ונותנים לו צורה של שיער חלק, ובסוף מגיע השלב  אשר נקרא מנטרל בו בעצם בונים את הקשרים מחדש לפי הצורה החדשה שהיא חלק כמובן, ובאותו תהליך של הבניה מוחדרים חומרים שנקראים (CA תשסטיאמין) ו ( קרטין) אשר אחראים לברק בשיער.

כמה זמן מחזיקה החלקה יפנית:

ישנם פרסומים שטענו שלאחר החלקה השיער נשאר חלק לנצח וזה אינו נכון .מה שנכון הוא שההחלקה מחליקה את השיער מהשורש עד הקצוות וכל השיער אשר צומח לאחר תהליך ההחלקה צומח בצורתו הטבעית שהיא תלתלים.
 
אך מבחינת מה הוא הזמן שההחלקה מחזיקה דבר זה תלוי בסוג התלתל למשל: למי שיש שיער תלתלים סגור צריך לחדש את ההחלקה כל 4 חודשים, ולשיער גלי פתוח ההחלקה יכולה להחזיק עד שבעה חודשים ולבעלות שיער כמעט חלק יכולה להחזיק שנה ויותר, אז זה אינדיבידואלי אך הממוצע הוא שישה חודשים.
 

החלקה יפנית יתרונות וחסרונות

יתרונות
1. השיער הופך להיות חלק ומבריק, כאילו נולדת עם שיער חלק.
2. אם עושים את ההחלקה כמו שצריך השיער נשאר בריא אפילו לאחר שנים של החלקות.
3. לא צריך להתעסק עם השיער אפילו בבוקר הוא פשוט חלק כמו פן
4. מתייחסים לשיער כאל שיער חלק טבעי, מה שאומר אם רוצים לעשות ביביליס, פן חיצוני, כל עיצוב שרוצים השיער טבעי לחלוטין אפשר לעשות כל עיצוב שרוצים.
5.אפשר לחפוף בכל שמפו ואפשר גם להיכנס לים או לבריכה אין מגבלות.
 
חסרונות 
1. אם מחליטים על החלקה אין דרך חזרה. השיער שלך חלק, התלתלים שלך חוזרים רק אם את גוזרת את ההחלקה.
2. מתרגלים לשיער קל עד כדי כך שאת משועבדת להחלקה.
3. ההחלקה היפנית לא יורדת לאט לאט אלא יש הבדלים של שורש תלתלים וקצוות חלקות.
4. אם מבצעים את ההחלקה על שיער שעבר פסים בהירים או מובהר היא עלולה להרוס אותו, למעט מקרה של כמה פסים בודדים אפשר לעשות החלקה.

למי כדאי לעשות החלקה יפנית ולמי לא?

א.
מי שהכי מומלץ לעשות את ההחלקה הן בעלות שיער חלק גלי מהסיבה שלבעלות שיער חלק גלי ההחלקה 
מחזיקה המון זמן מה שיכול להגיע ליותר משנה במקרים מסוימים.
ב. בעלות שיער תלתלים פתוח גם כדאי להם לעשות את ההחלקה כך שההחלקה יכולה להחזיק שישה חודשים לפי תלתל השורש כמה הוא חזק.
ג. בעלות שיער מקורזל הכי פחות כדאי לעשות את ההחלקה מבחינה כלכלית מהסיבה שתוך שלושה חודשים יהיה עליהם להתחיל להחליק את השורש עם בעזרת פן. אבל מה שקורה באמת בעלות שיער מקורזל הם שהכי נהנות מההחלקה מהסיבה שכלכך כיף להם עם השינוי לקום בבוקר עם שיער חלק ואפילו שאחרי
 שלושה ארבעה חודשים הן צריכות להתעסק עם השורש עם פן או החלקת שורש הן אומרות שזה לא כל כך נורא.
   

שאלות נפוצות
האם החלקה יפנית גורמת לנשירה?
החלקה לא גורמת לנשירה, אם חומר ההחלקה לא נגע בקרקפת. ההוראות של ההחלקה הן להתרחק 0.5 ס"מ מהקרקפת, את הדבר הזה כל מעצב שיער יודע. אך מה שקורא באמת הוא שלקוחות מבקשות להתקרב יותר כדי שהשורש יראה יפה וחלק יותר, אז אנא מכן לא לאתגר את מבצע ההחלקה ולבקש ממנו להתקרב לשורש, כי בסוף זה יפגע בכן.
ואם קרה מצב ונפגעת מנשירה לאחר החלקה ניתן לצור איתנו קשר, וננחה אותך איך לטפל בנשירה.

כל כמה חודשים מותר לעשות החלקה?
יש כאלו שעושות החלקה כל שלושה חודשים, רק מה שחשוב לדייק לא לגעת בשורשים (בקרקפת), ולא לגעת בשיער איפה שבוצעה החלקה בעבר.

כמה זמן צריך להישאר עם חומר ההחלקה?
אין זמן מוגדר, העניין תלוי בסוג השיער, מעצב השיער אמור לבדוק את השיער, בזמן ההחלקה, ולהחליט מתי השיער מוכן, וצריך לחפוף את חומר ההחלקה.
ישנם סוגי שיער, שחומר ההחלקה נשאר בשיער 50 דקות, וישנם מצבים שישר לאחר שמסיימים את הנחת החומר כבר מחליטים לחפוף, זה בדיוק עניין המקצועיות של מבצע ההחלקה, הוא אמור לזהות מתי השיער מוכן ולא להשאיר את השיער יותר מדי זמן, וגם לא מעט מדי זמן.
 
 
וידיו שמראה שיער לפני ואחרי החלקה יפנית ומוכיח שהשיער יוצא חלק טבעי וגולש כמובן לא קרשים.
וכפי שרואים מהוידיו אפילו לא צריך מברשת כדי לסדר את השיער.


ייעוץ
מקצועי
בחסות
את מחפשת פתרון לבעיה מסוימת?
חפשי כעת לפי טקסט חופשי


X

 

נשמח לעזור!

במידה ונוכל לעזור, אל תהססי לפנות אלינו.

עעע
נשמח לענות לשאלות
Blacknet.co.il - בניית אתרים