תספורות לתלתלים- תספורות לשיער מתולתל
הפורטל לבריאות ויופי השיער
דף הבית     ?מי אנחנו     יצירת קשר     פינת המומחים

פתרונות לשיער מתולתלתספורות לתלתלים 

איזה תספורות כדאי לי לעשות

ההמלצה היא כללית ולא תפרט במדויק לפי תווי פנים!!

1. תספורות לתלתלים עבה ארוך: מומלץ שהדירוג לא יעלה מעל הסנטר, ואם בכל זאת נמאס לך מהצורה הזאת ניתן לשנות בעיצוב קדמי על ידי גזירת פוני מדורג ארוך ודירוגים בצד הקדמי, ושיטה שניה אך יותר מסובכת ניתן לעשות שפיצים פנימיים בשיער אשר יתנו הרגשה אך דירוג אך לא ינפחו את השיער יותר מדיי אבל יש לשים לב בשיטה זו אם עושים יותר מדיי השיער ייפול ולא יסתדר.
 
2. תספורות לתלתלים עבה קצר:חשוב ללכת עם השיער ולא נגדו מה שאומר, ללכת על תספורות לשיער מלא ולא לנסות להוריד את הנפח בכל מיני דרכים כמו דילול אשר יעזרו לכם עד שבועיים ולאחר מכן הבעיה תחזור ביותר גרוע.

3. תספורות לתלתלים בעובי בינוני וארוך: מומלץ שהדירוג יהיה אי שם בין הלחי לכתפיים, מה שייתן חיים לשיער, ושינוי בפוני יכול להיות מעניין, אך מאוד חשוב לדאוג להשאיר אורך כך שהשיער יוכל להסתלסל.
4.תספורות לתלתלים בעובי בינוני קצר: גם פה מומלץ ללכת עם השיער ולא נגדו מה שאומר, ללכת על תספורות מלאות כאילו שהתספורת היא שנותנת שיער מלא, ובמקרה שנרצה דירוג בלי נפח מומלץ שאורך השיער יהיה בין הצוואר לכתפיים.
5. תספורות לתלתלים דק: רוב התספורות מתאימות לסוג שיער זה, ניתן לקצר את השיער ולרוב אפשר להסתדר איתו גם עם תספורות בעלות נפח וגם עם תספורות ללא נפח.
ייעוץ
מקצועי
בחסות
את מחפשת פתרון לבעיה מסוימת?
חפשי כעת לפי טקסט חופשי


X

 

נשמח לעזור!

במידה ונוכל לעזור, אל תהססי לפנות אלינו.

עעע
נשמח לענות לשאלות
Blacknet.co.il - בניית אתרים